Atunci cand o femeie devine mama, schimbarile din corpul ei sunt evidente, totusi, exista gene care o avantajeaza recuperandu-si rapid silueta, pe langa disciplina atunci cand vine vorba de mentinerea unei alimentatii echilibrate si a rutinelor de exercitii fizice.

Exista chiar si mamici care, in ciuda faptului ca au avut mai multe sarcini, si-au recapatat rapid silueta. Profitand de intalnirea de maine, va las cu o lista cu cele mai sexy mamici din show-business care si-au captivat nu doar cei mai fideli fani, ci si detractorii lor.

1. Maribel Guardia: Are un singur copil, produsul relatiei cu Joan Sebastian, este Julian Figueroa, care la 21 de ani este deja tata si a facut din Maribel cea mai sexy bunica din divertisment. In prezent, actrita, la 58 de ani, continua sa arate un corp grozav pe care si-ar dori chiar si cei de douazeci de ani.

2. Barbara Mori: Cu 39 de ani, Barbara Mori de nationalitate uruguaiana si naturalizata mexicana, actrita a fost o mama foarte tanara dar asta nu a impiedicat-o sa reuseasca la televiziunea mexicana si datorita talentului ei, telenovela care a lansat-o la celebritatea a fost „Rubi”, acum fiul ei, Sergio Mayer Mori, in varsta de 19 ani, este tata, facand din Barbara cea mai tanara si mai sexy bunica din serial.

3. Gloria Trevi: Are doi copii, desi au fost trei sarcini in total.La 49 de ani, inca mai are un corp care ii opreste inima. Angel Gabriel are 17 ani, iar Miguel Armando are 12, dar Trevi trece prin cel mai bun moment al carierei facand un duet si un turneu alaturi de Alejandra Guzman.

4.  Salma Hayek: Veracruzea are 50 de ani si in starul ei de la Hollywood s-a remarcat prin talent, desi recent a asigurat ca aspectul ei fizic a ajutat-o ​​sa se aventureze in mecca cinematografiei, astazi este o actrita consolidata. si continua sa pastreze o talie mica.viespe.

5. Shakira: A devenit mama la 36 de ani si astazi continua sa debordeze de senzualitate in cele mai recente videoclipuri pe care le-a realizat: precum „Santajul” si „Comme moi”, astazi la 40 de ani Shakira este una dintre cele mai sexy. mame de pana acum, din intreaga lume, micutii lor Pique si Shasa au cucerit inimile fanilor lor.

6. Jennifer Lopez: Are 47 de ani, iar copiii ei Maximilian David si Emme Maribel au fost producatorii relatiei ei cu Marc Anthony. Astazi Jennifer arata foarte mult ca in alti ani si nu ezita sa se arate atat in ​​emisiunile sale, cat si pe retelele ei de socializare unde este cea mai sexy.

7. Grettel Valdez: La 40 de ani Grettel este mama unui baiat de 8 ani, Santino Borghetti Valdez, astazi isi etaleaza silueta spectaculoasa in fotografii constante, iubeste plaja la maxim si petrece timpul cu cea mai mare dragoste din viata ei, fiul tau.

8. Anahi: La inceputul acestui an, actrita si cantareata a devenit mama lui Manuel si prin contul ei de Instagram si-a dat dovada de facilitatea de a reveni la silueta spectaculoasa care o caracterizeaza si nu numai, intrucat isi impartaseste mereu tot ce e mai bun. momente ca proaspata mama.

9. Ariadne Diaz:  La 30 de ani, este cea mai frumoasa mamica, pe langa faptul ca isi recupera silueta, nu este influentata de oameni care o critica si isi traieste viata in largul ei alaturi de partenerul ei Marcus si bebelusul Diego. Baietelul ei a fost cea mai importanta motivatie din cariera ei de actrita.

10. Marjorie De Sousa : La 37 de ani, era considerata una dintre cele mai frumoase femei de la televiziunea mexicana, dar recent s-a nascut Matias, cu relatia ei cu Julian Gil; devenind o alta mama „fierbinte” a serialului.

Ines Gomez Mont: Actrita este o adevarata razboinica, pe langa faptul ca s-a vindecat de o mica tumoare pe creier, Ines a avut patru sarcini, astazi silueta ei este spectaculoasa.

Jil Selter: Este considerata cea mai sexy mama de pe Instagram, la 47 de ani este mama lui Jen Selter, o tanara americana care si-a castigat titlul de „Cel mai bun fund de pe Instagram”.

Articolul precedentTatuajele lui Post Malone si semnificatiile lor
Articolul următorCuplu: Sfaturi pentru ca unui barbat sa-i fie dor de tine