Cel mai important lucru pentru a ura cuiva o zi de nastere fericita in modul cel mai semnificativ este sa fii complet sincer si sa vorbesti din inima. Nu este intotdeauna usor sa ne exprimam emotiile in cuvinte. Prin urmare, va aratam cateva exemple de mesaje de la multi ani care ar putea surprinde perfect esenta a ceea ce doriti sa spuneti. De asemenea, pe Foxi.ro gasesti o colectie frumoasa de mesaje de la multi ani pentru familie, prieteni, colegi, sefi, nasi, etc.

Determinata. Practica. Spirituala. Generoasa. Inteligenta. Senzuala. Intotdeauna calma. Asa iti doresc sa ramai si peste 100 de ani! La multi ani, draga mea!

Din adancul sufletului iti doresc ca anii ce se scurg sa treaca precum razele soarelui mangaie o trestie umeda si batuta de vant, precum iubirea alina sufletele suferinde. Sa fii fericita si mereu insotita de cei care merita sa te iubeasca. La multi ani !!!

E ziua ta de nastere, ai inplinit un numar de ani, daca citesti acest mesaj inseamna La Multi Ani!

Esti sprijinul meu in tot ce fac, ma incurajezi si ma ridici cand sunt la pamant. Astazi este despre tine! Iti doresc sa ai parte de multa fericire si implinire! La multi ani, scumpa mea prietena!

Fie ca din aceasta zi, toate necazurile sa te ocoleasca, dragostea la tine in suflet sa poposeasca fara sa mai plece si sa ai doar zile insorite si multa fericire! La Multi Ani !

Foarte putine persoane au in viata lor pe cineva ca tine. Iti doresc o zi memorabila, cu rasete si buna dispozitie! La multi ani!

Iata ce soare mare este pe cer astazi pentru a sarbatori ziua ta de nastere! Dragul meu prieten, sa nu-ti pierzi din nebunie, optimism si zambet. Iti urez tot ceea ce este mai bun pe lume, cu toata afectiunea mea! La multi ani!

Inima mea ar fi prea mica fara dragostea ta, zambetul meu ar fi prea trist fara guritza ta, iubirea mea nu ar exista fara de tine de ziua ta iti daruiesc inima mea!

Iti doresc o ora de liniste, o zi de pace, o saptamana de bucurii, o luna de impliniri, un an de sanatate, un veac plin cu bani si un traditional ,,La multi ani”

Iti doresc sa stii ce cauti in viata, sa-ti dai seama cand ai gasit ce ai nevoie si sa ai norocul de a pastra ceea ce te face fericita. La multi ani!

La multi ani cu multe ganduri minunate! Pe langa traditionalele urari de sanatate, noroc si dragoste, imi doresc sa ai parte numai de bucurii pe planul personal si de realizari pe planul profesional! Sper sa ai parte de o zi perfecta!

La multi ani! Chiar daca programul ma tine departe de tine pret de cateva ore, iti doresc ca astazi sa primesti toata atentia pe care o meriti si o multime de cadouri. Sa zambesti mult si sa iti amintesti ca oamenii devin mai frumosi si mai sexy de la an la an.

Milioane de urari, mii de culori, sute de dorinte, kilograme de tort si multe zambete! Asta iti doresc de ziua ta! La multi ani, cu drag!

Astazi e ziua ta si numai a ta. Astazi trebuie sa crezi cel mai mult in visele tale, caci se vor realiza, sa crezi in sperantele tale, caci se vor implini. La multi ani!”

Ne stim din copilarie si am impartit bune si rele. Esti mai mult decat prietena mea cea mai buna, esti ca o sora. La multi ani!

O floare de ziua ta Intr-o gradina inmiresmata ma plimb si-o floare imi zambeste.O alta floare mai frumoasa ca-i ziua ta imi aminteste. M-aplec sa rup firava floare ca sa ti-o daruiesc, o strang in brate si-o sarut si simt apoi cat te iubesc! Dar floarea iute se ofileste si nu pot sa ti-o dau asa, deci singurul dar iubito e ,,La Multi Ani” din partea mea!

O multime de prieteni au venit si plecat din viata mea de-a lungul anilor, numai tu ai ramas si mi-ai demonstrat ce inseamna prietenia adevarata! La multi ani! Sa ai o zi superba!

Prietena mea draga, astazi este ziua ta. Nu, nu ai imbatranit cu un an, ci te-ai facut mai inteleapta! Ii multumesc lui Dumnezeu pentru faptul ca esti prietena mea si pentru toata sustinerea ta de-a lungul anilor! Stii ca vei avea intotdeauna tot sprijinul meu. Sa te bucuri de aceasta frumoasa zi! La multi ani!

Prietenii buni se gasesc extrem de rar. Poate ca nu o spun des, dar esti cel mai bun prieten al meu si te apreciez enorm. La multi ani fericiti!

Sa cresti mare si cuminte, Multi ani de-acu-nainte, S-ai parte de fericire Sanatate si iubire, De tot ce-i mai bun pe lume De la mine ganduri bune!

Sa primesti flori de ziua ta. Sa inveti de la fiecare floare sa iubesti, sa fii tandra, sa luminezi pe cei din jur, sa-i lasi sa te admire, sa aduci bucurie si sarbatoare. La multi ani, draga mea!

Sa scuturat o frunza din castanul vietii a mai trecut un an din ani tinereti si prin adierea vantului ce bate prin castan mi-am amintit ca azi ai implinit ….. de ani. La multi ani!!!

Un cer albastru fara nori, In calea ta sa fie, Sa ai in viata numai flori si bucurie!

Un gand senin si cateva soapte trimise din zari indepartate sa-ti spuna la ureche clipe curate, Iubire, fericire, sanatate. La multi ani!! Sa fii iubit/a si fericit/a

Un ocean de sanatate, un munte de noroc, un camion cu bani si un sincer La Multi Ani!.

Articolul precedentDiagnosticul timpuriu al autismului
Articolul următorActrita Amanda Seyfried